2019 елның 11 гыйнвары, җомга

08.01.2019 Арча шәһәрендә «Зилант " балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбенең йөзү бүлеге тәрбияләнүчеләре(тренерлары Эдуард Хөсәенов, Альберт Закиров, Рамилә Галимҗанова, Римма Рәхмәтуллина) 2007, 2009, 2010 елгы егетләр һәм кызлар арасында йөзү буенча Арча муниципаль районының ачык беренчелегендә катнаштылар.5 алтын, 7 көмеш һәм 5 бронза медаль яуладылар.Камил Гайсин (3 нче номерлы урта мәктәп), Эльза Михайлова(А. М. Булатов  ис .лицей), Энҗе Усманова(1нче Гимназия) үз дистанцияләрендә җиңүчеләр булдылар, көмеш призерлар: Самат Ганиев, Әмир Михайлов, Руслан Минһаҗев (А. М. Булатов исемендәге лицей); бронза призерлар: Диана Гришина,Ислам Гаптерахманов (3 нче номерлы урта мәктәп), Мәрьям Сафина (Манзарас авылы урта мәктәбе), Кәрим Шәфигуллин (1 нче Гимназия), Самат Ганиев (1 нче Гимназия).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: