июнь, 2018 ел

Район Сабан туе 17 июньдә Киндеркүл авылы янындагы аланлыкта үткәрелә

2018 елның 08 маенда “Тылсым” халыкка комплекслы социаль ярдәм күрсәтү үзәгенең  гаилә  һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү бүлеге белгечләре Вафина Йолдыз һәм Тахиуллина Гүзәл тарафыннан  УФСИН белән берлектә “Наркотикларның кеше тормышына йогынтысы” темасына чара үткәрелде.

Кукмара муниципаль районының “Тылсым” халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең социаль – тернәкләндерү бүлегендә психолог Локманова А. Н. егерме өч өлкән яшьтәгеләр һәм инвалидлар өчен песиләрнең кеше организымына унай йогынтысы хакында чара уздырды. Ял итүчеләр арасында якын песие  булмаган яки песине яратмаган кеше табылмас.

Тарихи җирлекләр һәм кече шәһәрләрнең Бөтенроссия конкурсында катнашып, Кукмара 55 миллион сум акча отты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: