06.01.2019 Арча шәһәрендә «Зилант» балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбенең йөзү бүлеге тәрбияләнүчеләре(тренерлары Эдуард Хөсәенов, Альберт Закиров, Рамилә Галимҗанова) 2003,2004, 2005, 2006 елгы егетләр һәм кызлар арасында йөзү буенча Арча муниципаль районының ачык беренчелегендә катнаштылар.

2019 елның 11 гыйнвары, җомга

06.01.2019 Арча шәһәрендә «Зилант»  балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбенең йөзү бүлеге тәрбияләнүчеләре(тренерлары Эдуард Хөсәенов, Альберт Закиров, Рамилә Галимҗанова) 2003,2004, 2005, 2006 елгы егетләр һәм кызлар арасында йөзү буенча Арча муниципаль районының ачык беренчелегендә катнаштылар. 48 медальнең (16 комплект) «Зилант» спорт мәктәбе спортчылары 13 алтын,8 көмеш һәм 9 бронза медаль яуладылар. Үз дистанцияләрендә җиңүчеләр булдылар: Полина Поткина (Исмаил урта гомуми белем мәктәбе), Азалия Шаһиева, Эдуард Кругляков, Андрей Данилов (А. М. Булатов ис лицей.), Камил Хәбибуллин (3 нче номерлы урта мәктәп), Булат Әхмәдиев(Манзарас урта мәктәбе); көмеш призерлар: Алсу Зайцева, Алмаз Галимуллин, Алинә Гыйниятуллина (3 нче номерлы урта мәктәп), Мөххәмед Гайнетдинов, Аяз Якупов ( 4 нче номерлы урта мәктәп), Мирза Шәймәрданов(татар-төрек лицее); бронза призерлар: Әмир Насыйбуллин, Зилә Миннемуллина( 3 нче номерлы урта мәктәп), Рәсүл Мифтахов ( Пычак урта мәктәбе), Мирза Шәймәрданов(татар-төрек лицее), Алинә Гыйниятуллина, Алмаз Галимуллин (3 нче номерлы  урта мәктәп).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: