Форум-марафон стартында: "минем бизнес"

2024 елның 18 сентябре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы, Татарстан Республикасы эшмәкәрлекне яклау Фондының «минем бизнес» үзәге «электрон сәүдә үзәге» АНО һәм wildberries маркетплейсы белән берлектә «Минем бизнес. WB белән Старт".

Форум-марафон кысаларында катнашучылар Wildberries маркетплейсының бөтен экосистемасы буенча белем алачак, шул исәптән шәхси кабинетны теркәү, реклама инструментлары кебек юнәлешләр, шулай ук яңа юнәлешләр – WB Travel һәм WB Цифрлы белән танышачак. Марафонның темаларының берсе Wildberries вәкилләре белән Татарстан Республикасы территориясендә товар кабул итү пунктларын (ПВЗ) ачу буенча лекция булачак. Әлеге форум-марафон үз бизнесын ачарга һәм илнең иң эре маркетплейсында сатулар башларга ниятләүчеләргә файдалы булачак. Үз бизнесын ачкан форум-марафонда катнашучылар арасында кыйммәтле призлар уйнатылачак.

Форум-марафонны үткәрү даталары 2024 елның 14 октябреннән 28 октябренә кадәр. Катнашуга гаризалар МСП.РФ цифрлы платформасында бирелә.

Форум-марафон турында мәгълүмат, шулай ук катнашуга гаризалар бирү буенча инструкцияләр сайтта урнаштырылган https://ecom.tatar/education_marathon.

Килеп туган сораулар буенча электрон сәүдә үзәгенә 8(843) 222-9-222 телефоны аша мөрәҗәгать итәргә була.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: