16.03.2018е. Кукмара муниципаль район халыкка социаль ярдэм күрсэтү үзэге белгечләре Шайдуллина Ленара Вильсор кызы һәм Тахиуллина Гузәл Харис кызы ведомство ара “Рассвет” исемле программасы буенча Кукмара муниципаль район шифаханасендэ йөкле хатынкызлар белән очрашу үткәрде.

2018 елның 16 марты, җомга

Очрашуның темасы: “Могҗиза көткәндә”. Очрашу кысаларында максатчан төркем белән хатын-кызлар йөкле  вакытта килэчэктә аңлы рәвештә эни булулары турында  әнгәмә  корылды, буклетлар өләшенелде.

Утырышта уздырган чараның максаты: "адреслы" хәбәрдәр системаны булдыру,  яшьләр һәм яшь гаиләләрдә булган педагогик, юридик, проблемалар, мәсьәләләр күтәрелде. Аның социаль нәтиҗәсе: психологик яктан аңлы рәвештә имин гаиләләрне булдыру һәм формалаштыру. Шулай ук программаның максаты - яшь гаиләләргә гаилә төзүне  планлаштыру буенча ярдәм итү.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: