“Ничек үз  үзеңә бәя арттыру...”

2018 елның 19 июне, сишәмбе

18.06.2018 е. Кукмара муниципаль район халыкка социаль ярдэм күрсэтү үзэге белгечләре Шайдуллина Ленара һәм Мифтахова Гөлия ведомство ара  “Таң” исемле программасы буенча Кукмара муниципаль район шифаханасендэ йөкле хатынкызлар белән очрашу үткәрде, аны төп темасы: “Ничек үз  үзеңә бәя арттыру...”. Очрашу кысаларында максатчан төркем белән, үз үзеңә уңай бәя бирә белү турында әнгәмә корылды, буклетлар өләшенелде. Бары тик шундый уңай көй белән генә гаилэ тормышында бүгенгесе һәм киләчәктә  зур ышаныч булып тора.

Утырышта уздырган чараның максаты: хәбәрдәр "адреслы" системаны булдыру,  яшьләр һәм яшь гаиләләрдәдә булган    педагогик, юридик, проблемалары, мәсьәләләре күтәрелде. Аның социаль нәтиҗәсе: психологик яктан аңлы рәвештә имин гаиләләрне булдыру һәм формалаштыру. Шулай ук программаның максаты, гаилә  планлаштыру буенча  төп белем алу булып тора.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: